Rejestracja

HOTEL Warszawianka Jachranka k. Warszawy

WYDARZENIE TOWARZYSZĄCE

Program

9 MAJA 2022

9 MAJA

9 MAJA

HOTEL Warszawianka Jachranka k. Warszawy

Dealerskie Forum Inwestycyjne 2022

9 maja 2022, godz. 18:00 | Hotel Warszawianka**** w Jachrance

W tym roku konferencji Forum TOP100 będzie towarzyszyło po raz pierwszy DEALERSKIE FORUM INWESTYCYJNE, poświęcone strategiom i trendom inwestycyjnym na rynku dealerskim jako drodze do nieuchronnej konsolidacji. W Polsce głównym czynnikiem konsolidacyjnym są nadal dealerskie inwestycje typu green field, ale coraz większą rolę zaczynają odgrywać przejęcia całych przedsiębiorstw czy też nieruchomości dealerskich. Wszystko wskazuje też na to, że gwałtowne przemiany rynku (model agencyjny czy całkowita przebudowa sieci Stellantis) nasilą w najbliższych latach zjawiska konsolidacyjne do nienotowanych dotąd poziomów. Dlatego najwyższy czas, aby konsekwentnie, co roku, analizować trendy inwestycyjne i rozmawiać o nich w gronie dealerskich inwestorów i ekspertów.


Jeden z największych polskich dealerów na pytanie „dlaczego inwestuje dziesiątki milionów złotych w branżę o tak niskiej rentowności”, odpowiedział kiedyś: „Bo to potrafię robić”. I właśnie dla tych, co potrafią i co chcą potrafić, będziemy organizować coroczne Dealerskie Forum Inwestycyjne – jako stałe spotkanie towarzyszące FORUMTOP100. Pierwsze z nich już 9 maja o godzinie 18:00!

PROGRAM DEALERSKIEGO FORUM INWESTYCYJNEGO

18:00-18:40

Inwestycje dealerskie w Polsce. Raport 2021/22

Marek Konieczny

DCG Dealer Consulting

18:40-19:00

DEALERVALUE. Model mnożnika wycen na polskim rynku dealerskim

Krzysztof Romański

DCG Dealer Consulting

19:00-19:30

Obszary niewykorzystanej sprzedaży. Odszukać i zainwestować

Wojtek Drzewiecki

IBRM Samar

19:30-20:15

Wyzwania na rynku fuzji i przejęć w warunkach kryzysu

Marek Panfil, Andrzej Staniszewski

EY Polska/Akademia Leona Koźmińskiego

Andrzej Staniszewski

Akademia
Leona Koźmińskiego

20:15-21:30

Andrzej Staniszewski

Akademia
Leona Koźmińskiego

Cocktail

19:30-20:15

Cocktail

ZGŁOŚ CHĘĆ UDZIAŁU W DEALERSKIM FORUM INWESTYCYJNYM

Udział w Dealerskim Forum Inwestycyjnym dla uczestników Forum TOP100 jest bezpłatny. Jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc obowiązuje rejestracja (do wyczerpania wolnych miejsc).

Administratorem danych osobowych jest Dealer Consulting Group Konieczny i Wspólnicy sp.j. (wydawca „Miesięcznika Dealer”) z siedzibą w Warszawie (ul. Zagłoby 18/31 02-495 Warszawa). Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email redakcja@miesiecznikdealer.pl, lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Jesteśmy jedynym na rynku pismem poświęconym w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. „Dealer” to ściśle sprofilowane wydawnictwo, dedykowane właścicielom, menedżerom i szefom poszczególnych działów firm dealerskich.

ul. Komitetu Obrony Robotników 56, 02-146 Warszawa

śledź nas na:

skontaktuj się z nami: